ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE EŞYA NAKLİYATI

CEYLAN GROUP ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

şehirler arası evden eve nakliyat istanbul

ceylannakliyat.com

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz garantilive sigortalıdır. İstanbuldan, şehirler arası ihtiyaçlarınızı firmamız bulunduğunuz yerden taşınacağınız diğer yere göre ve binanınız yükseklik durumu ve de son olarak eşyanızın boyutlarına göre fiyat belirlenmektedir.

Firmamız Ceylan group şehirler arası evden eve nakliyat kurulduğu yıldan bu yana tüm müşterilerini memnun edebilmek adına tüm alt yapısını, elemanlarını ve kamyonlarını her geçen yıl yenilemiş, asansörlü kamyonlarımızı da şirket envanterine katımıştır. Başta İstanbul olmak üzere birçok şehir ve ilçelerde nakliyat depo alanları oluşturmuştur.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize bir telefon ile ulaşmanız durumunda şehirler arası evden eve nakliyat işleminiz en profesyonel kadro ve uygun taşıma kamyonlarımızla taşımaşını gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde yada anlaşma yapıldığında kendi firmamıza ait asansörlü nakliye kamyonumuzla eşyalarınıza herhangibir zarar vermeden garantili ve sigortalı bir şekilde taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

Siz taşınma işlemi sürerken sadece şahsi eşyalarınız alıp evinize bize teslim ediyorsunuz. Biz anlaşma yaptığımız ve söz verdiğimiz aynı gün içerisinde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz ile yeni adresinize taşınmış olacak ve eşyalarınızı yeni evinizde sizin isteğiniz yere yerleştrilmiş olarak size teslim ediyoruz. Tüm sorumuluk firmamız ceylan grup şehirler arası evden ve nakliyat firmamıza aittir. Şehirlerarası evden eve nakliyat sözleşmemizi karşılıklı imza altına alıyoruz.

Şehirler arası evden eve nakliyat öncesinde firmamız ceylan group sizlere özel olarak expertiz hizmeti sunacak ve taşımacılık için gerekli olan kamyon vinç ve personel hesaplanıp size en uygun fiyat en kaliteli hizmeti sunacağımza dair söz veriyoruz.
Şehirlerarası nakliyat sözleşmesi firma yetkilimiz ile ev sahibi arasında imzalanacak ve taşıma gününde kendi personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı koruma altına almak üzere taşınma işleminizi başlatacaktır.

Tüm eşyalarınız çizlimeyecek, kırılmayacak ve lekelenmeyecek şeklide kaplanıp, paketlenip, kolilenip üzerlerine isim yazıldıktan sonra taşıma işine başlamaktayız.

En önemli ilkemiz koliler patpatlı poşetlerle kendi personelimiz tarafından paketlemesi yapılacaktır.

Şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde başınız ağrımasın istiyorsanız Ceylan Group ailesi olarak size şehirlerarası evden eve nakliyatın tüm kaliteli hizmetini sunmaya hazırız.

Misyonumuz kaliteli nakliyat, uygun fiyat, sözleşmeli ve kalifiye personeldir.

Ceylan group Ailesi olarak evinizi özenle taşımaya söz veriyoruz.

ceylannakliyat.com

 

CEYLAN GROUP ŞEHİRLER ARASI ASANSÖRLÜ NAKLİYATasansorlunakliyatistanbul@gmail.com - 0533 388 63 35 - 444 5 693 -
  • ASANSÖRLÜ
  • SİGORTALI
  • SÖZLEŞMELİ
  • ŞEHİRLERARASI

1 - asansörlü şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group evden eve nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

2 - sigortalı şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

3 - sözleşmeli şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group evden eve nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

4 - şehirler arası evden eve - işten işe nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35