ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI EŞYA NAKLİYATI

CEYLAN GROUP ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

şehirler arası nakliyat istanbul

ceylannakliyat.com

Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerini tarif ettiğimizde aynı şehir içerisinde, bir ilçeden diğer ilçeye, yada bir mahalleden diğer mahalleye taşımacılık türüne şehir içi nakliyat hizmeti denmektedir. Şehiriçi nakliyat ihitiyaçlarınızı firmamız bulunduğunuz yerden taşınacağınız diğer yere göre ve binanınız yükseklik durumu ve de son olarak eşyanızın boyutlarına göre fiyat belirlenmektedir.

Firmamız Ceylan group nakliyat kurulduğu yıldan bu yana tüm müşterilerini memnun edebilmek adına tüm alt yapısını, elemanlarını ve kamyonlarını her geçen yıl yenilemiş ve birçok şehir ve ilçelerde şehir içi nakliyat depo alanları oluşturmuştur.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize bir telefon ile ulaşmanız durumunda şehir içi nakliyat işleminiz en profesyonel kadro ve uygun kamyonlarımızla taşımaşını gerçekleştirilir.

Siz taşınma işlemi sürerken sadece şahsi eşyalarınız alıp evinize bize teslim ediyorsunuz.

Biz anlaşma yaptığımız ve söz verdiğimiz aynı gün içerisinde şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz ile yeni adresinize taşınmış olacak ve eşyalarınızı yeni evinizde sizin isteğiniz yere yerleştrilmiş olarak size teslim ediyoruz. isterseniz ücreti karşılığında evinize temizlik hizmetide vermekteyiz.
Şehiri çi nakliyat öncesinde firmamız ceylan group sizlere özel olarak expertiz hizmeti sunacak ve taşımacılık için gerekli olan kamyon vinç ve personel hesaplanıp size en uygun fiyat en kaliteli hizmeti sunacağımza dair söz veryoruz.
Şehiri içi nakliyat sözleşmesi firam yetkilimiz ile ev sahibi arasında imzalanacak ve taşıma gününde kendi personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı koruma altına almak üzere taşınma işleminizi başlatacaktır.

Tüm eşyalarınız çizlimeyecek, kırılmayacak ve lekelenmeyecek şeklide kaplanıp, paketlenip, kolilenip üzerlerine isim yazıldıktan smra taşıma işine başlamaktayız.

En önemli ilkemiz koliler patpatlı poşetlerle kendi personelimiz tarafından paketlemesi yapılacaktır.

Şehir içi nakliyat işlerinde başınız ağrımasın istiyorsanız Ceylan Group ailesi olarak size şehir içi nakliyatın tüm kalitlei hizmetini sunmaya hazırız. İlkemiz kaliteli nakliyat, uygun fiyat, sözleşmeli ve kalifiye personeldir.

Ceylan group Ailesi olarak evinizi özenle taşımaya söz veriyoruz.

ceylannakliyat.com

 

CEYLAN GROUP ASANSÖRLÜ NAKLİYATasansorlunakliyatistanbul@gmail.com - 0533 388 63 35 - 444 5 693 -
  • ASANSÖRLÜ
  • SİGORTALI
  • SÖZLEŞMELİ
  • ŞEHİRLERARASI

1 - asansörlü şehirler arası nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

2 - sigortalı şehirler arası nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

3 - sözleşmeli şehirler arası nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

4 - şehirler arası evden eve - işten işe nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35