ŞEHİRLER ARASI SİGORTALI NAKLİYAT

ŞEHİRLERARASI SİGORTALI ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

CEYLAN GROUP ŞEHİRLERARASI SİGORTALI NAKLİYE ve ASANSÖRLÜ NAKLİYAT.

şehirler arası sigortalı asansörlü nakliyat istanbul.

ceylannakliyat.com

Firmamız şehirler arası nakliyat öncesinde, evinizde bulunan her şeyi öncelikle (A dan Z ye) paketlenmektedir.

Size ait eşyalarınız (Koltuk ve yatak benzeri eşyalar) için sonra naylonlu patpat baloncuklu malzemeyle ambalajlanıp kaplanır. Mobilyalarınız kendi personeleimiz tarafından sökülüp köşelerine köşebent gelecek şekilde üzerine naylonlu patpatla malzemeyle sarılıp kaplanılır. Mutfak ve Salon da kırılacaklar için, kolilere dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi yapılmaktadır. Katlanabilinen giysileriniz için sıfır kullanılmamış karton kolilerimiz mevcut askılık elbiseleriniz için özel dizayn edilmiş portatif elbise dolaplarımıza ütüsü bozulmayacak şekilde yerleştirilir.

Şehirlerarası Asansörlü Taşımalarda Eşyalarınız Balkondan Alınarak Direk Evinizin içerisine taşıması yapılır. Ceylan grup Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık İşlerinizde Yılların Vermiş Olduğu Deneyim ile Müşterilerimize kendi ekibimiz tarafından profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz. Asansörsüz Taşımalarda Eşyalarınız Bina İçerisindeki Merdivenleri Kullanarak çizilmeden kırılmadan dikkatli bir şekilde garantili ve sigortalı olarak da taşımasını sağlamaktayız. , Eşyalarınız Yüksek Katlara Taşınma Sırasında hiç Hasar yada zarar görmez.

Yüksek Katlara Taşıma İşlemi asansörlü vinçimiz sayesinde çok daha kısa bir sürede nakliyesini yapmaktayız. Şehirlerarası Nakliyeniz Daha kısa Sürmektedir ve Apartman Sakinlerinizde en ufak bir Rahatsızlık vermeden şehirlerarası nakliye işini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Ceylan grup firmamıza ait asansörlü kamyonumuz 16. Kata Kadar Çıkabilen, Kurmalı ve Hidrolik Olarak çalışmaktadır.

Tüm nakliye ve taşıma işlerimiz garantili ve sigortalıdır. Tüm eşyalarınıza sıfır zarar mantığıyla yeni evinize taşımaktayız.

Şehirler arası sigortalı nakliye hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır. İstanbuldan, şehirler arası nakliye ve eşya taşıma ihtiyaçlarınızı firmamız bulunduğunuz yerden taşınacağınız diğer yere göre ve binanınız yükseklik durumu ve de eşyanızın boyutlarına göre fiyat belirleyerek taşımaktadır.

Firmamız CeylanGrup şehirler arası nakliye tüm müşterilerimizi taşımacılık konusunda memnun edebilmek adına tüm alt yapısını, elemanlarını ve kamyonlarını her geçen gün yenilemiş, asansörlü kamyonlarımızı da şirket bünyesine katmıştır. Başta İstanbul olmak üzere birçok şehir ve ilçelerde nakliyat depo alanları oluşturmuştur.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize bir telefon ile ulaşmanız durumunda şehirler arası sigortalı nakliye ve evden eve eşya nakliye işleriniz en kalifiye kadro ve uygun nakliye kamyonlarımızla taşımasını, en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz.

Gerektiğinde yada anlaşma yapıldığında kendi firmamıza ait asansörlü nakliye kamyonumuzla eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden garantili ve sigortalı bir şekilde eşya nakliyesini sağlıyoruz.

Siz nakliye ve taşınma işlemi sürerken sadece şahsi eşyalarınız alıp evinize bize teslim ediyorsunuz.
Biz anlaşma yaptığımız ve söz verdiğimiz aynı gün içerisinde şehirlerarası asansörlü nakliyat ve şehirlerarası nakliye hizmetimiz ile yeni adresinize taşınmış olacak ve eşyalarınızı yeni evinizde sizin isteğiniz yere yerleştrilmiş olarak size teslim ediyoruz. Tüm sorumuluk firmamız ceylan grup şehirler arası, asansörlü, evden eve, işten işe nakliye firmamıza aittir.
Şehirlerarası sigortalı nakliye sözleşmemizi karşılıklı imza altına alıyoruz.
Şehirlerarası nakliye sözleşmesi firma yetkilimiz ile ev sahibi arasında imzalanacak ve taşınma gününde kendi personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı koruma altına almak üzere asansörlü nakliyat yada klasik nakliye işleminizi başlatacaktır.
Tüm eşyalarınız çizlimeyecek, kırılmayacak ve lekelenmeyecek şeklide kaplanıp, paketlenip, kolilenip üzerlerine isim yazıldıktan sonra şehirler arası nakliye işine başlamaktayız.

En önemli ilkemiz parça eşya taşıma ve asansörlü sigortalı nakliye yada mormal taşınma (klasik nakliye) sürecinde tüm eşyalarınız patpatlı poşetlerle kendi personelimiz tarafından sarılıp, paketlemesi yapılıp kolilere yerleştirilecektir.

Şehirler arası sigortalı nakliye işlerinde başınız ağrımasın istiyorsanız CeylanGroup ailesi olarak size şehirlerarası asansörlü evden eve nakliye yada kalsik nakliye'nin tüm kaliteli hizmetini sunmaya, tüm ekibimizle hazırız.

Misyonumuz kaliteli nakliye, uygun nakliye fiyatı, sözleşmeli ve kalifiye personel ile şehirler arası eşya nakliyesi.

CeylanGroup Ailesi olarak evinizi ister asansörlü ister klasik, ister tek bir parça, tüm eşyalarınızı garantili taşımaya söz veriyoruz.

Arayın sizinde eşyalarınızı sigortalı şehirler arası yada sigortalı şehir içi fark etmez istediğiniz yere istediğiniz tarihde garantli olarak taşıyalım. 444 5 693 ofis telefonumuzda sizin şehirler arası nakliye konusunda tüm soru görüş ve önerilerinizi cevaplayalım.

ceylannakliyat.com

 

CEYLAN GROUP ŞEHİRLER ARASI NAKLİYEasansorlunakliyatistanbul@gmail.com - 0533 388 63 35 - 444 5 693 -
  • ASANSÖRLÜ
  • SİGORTALI
  • SÖZLEŞMELİ
  • ŞEHİRLERARASI

1 - asansörlü şehirlerarası nakliye.

ceylan group evden eve nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

2 - sigortalı şehirler arası nakliye.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 6335

3 - sözleşmeli şehirler arası nakliye hizmetleri.

İstanbul Ceylan Group Evden Eve Nakliyat : 444 5 693 - 0533 3886335

4 - İstanbul şehirler arası evden eve, işten işe nakliye.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 6335