ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE

ŞEHİRLERARASI ASANSÖRLÜ NAKLİYE

CEYLAN GROUP ŞEHİRLERARASI NAKLİYE ve ASANSÖRLÜ NAKLİYAT.

şehirler arası asansörlü nakliye istanbul.

ceylannakliyat.com

Şehirler arası nakliye hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır. İstanbuldan, şehirler arası nakliye ve eşya taşıma ihtiyaçlarınızı firmamız bulunduğunuz yerden taşınacağınız diğer yere göre ve binanınız yükseklik durumu ve de eşyanızın boyutlarına göre fiyat belirleyerek taşımaktadır.

Firmamız CeylanGrup şehirler arası nakliye tüm müşterilerimizi taşımacılık konusunda memnun edebilmek adına tüm alt yapısını, elemanlarını ve kamyonlarını her geçen gün yenilemiş, asansörlü kamyonlarımızı da şirket bünyesine katmıştır. Başta İstanbul olmak üzere birçok şehir ve ilçelerde nakliyat depo alanları oluşturmuştur.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize bir telefon ile ulaşmanız durumunda şehirler arası nakliye ve evden eve eşya nakliye işleriniz en kalifiye kadro ve uygun nakliye kamyonlarımızla taşımasını, en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz.

Gerektiğinde yada anlaşma yapıldığında kendi firmamıza ait asansörlü nakliye kamyonumuzla eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden garantili ve sigortalı bir şekilde eşya nakliyesini sağlıyoruz.

Siz nakliye ve taşınma işlemi sürerken sadece şahsi eşyalarınız alıp evinize bize teslim ediyorsunuz.
Biz anlaşma yaptığımız ve söz verdiğimiz aynı gün içerisinde şehirlerarası asansörlü nakliyat ve şehirlerarası nakliye hizmetimiz ile yeni adresinize taşınmış olacak ve eşyalarınızı yeni evinizde sizin isteğiniz yere yerleştrilmiş olarak size teslim ediyoruz. Tüm sorumuluk firmamız ceylan grup şehirler arası, asansörlü, evden eve, işten işe nakliye firmamıza aittir.
Şehirlerarası nakliye sözleşmemizi karşılıklı imza altına alıyoruz.
Şehirlerarası nakliye sözleşmesi firma yetkilimiz ile ev sahibi arasında imzalanacak ve taşınma gününde kendi personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı koruma altına almak üzere asansörlü nakliyat yada klasik nakliye işleminizi başlatacaktır.
Tüm eşyalarınız çizlimeyecek, kırılmayacak ve lekelenmeyecek şeklide kaplanıp, paketlenip, kolilenip üzerlerine isim yazıldıktan sonra şehirler arası nakliye işine başlamaktayız.

En önemli ilkemiz parça eşya taşıma ve asansörlü nakliye yada mormal taşınma (klasik nakliye) sürecinde tüm eşyalarınız patpatlı poşetlerle kendi personelimiz tarafından sarılıp, paketlemesi yapılıp kolilere yerleştirilecektir.

Şehirler arası nakliye işlerinde başınız ağrımasın istiyorsanız CeylanGroup ailesi olarak size şehirlerarası asansörlü evden eve nakliye yada kalsik nakliye'nin tüm kaliteli hizmetini sunmaya, tüm ekibimizle hazırız.

Misyonumuz kaliteli nakliye, uygun nakliye fiyatı, sözleşmeli ve kalifiye personel ile şehirler arası eşya nakliyesi.

CeylanGroup Ailesi olarak evinizi ister asansörlü ister klasik, ister tek bir parça, tüm eşyalarınızı garantili taşımaya söz veriyoruz.

Arayın sizinde eşyalarınızı şehirler arası yada şehir içi fark etmez istediğiniz yere istediğiniz tarihde garantli ve sigortalı olarak taşıyalım. 444 5 693 ofis telefonumuzda sizin şehirler arası nakliye konusunda tüm soru görüş ve önerilerinizi yanıtlayalım.

ceylannakliyat.com

 

CEYLAN GROUP ŞEHİRLER ARASI NAKLİYEasansorlunakliyatistanbul@gmail.com - 0533 388 63 35 - 444 5 693 -
  • ASANSÖRLÜ
  • SİGORTALI
  • SÖZLEŞMELİ
  • ŞEHİRLERARASI

1 - asansörlü şehirlerarası nakliye.

ceylan group evden eve nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

2 - sigortalı şehirler arası nakliye.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 6335

3 - sözleşmeli şehirler arası nakliye hizmetleri.

İstanbul Ceylan Group Evden Eve Nakliyat : 444 5 693 - 0533 3886335

4 - İstanbul şehirler arası evden eve, işten işe nakliye.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 6335