ŞEHİRLER ARASI ASANSÖRLÜ İŞTEN İŞE NAKLİYAT

ŞEHİRLERARASI ASANSÖRLÜ İŞTEN İŞE EŞYA NAKLİYATI

CEYLAN GROUP ŞEHİRLERARASI İŞTEN İŞE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

şehirler arası asansörlü işten işe nakliyat istanbul.

ceylannakliyat.com

Şehirler arası işten işe asansörlü nakliyat hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır. İstanbuldan, şehirler arası asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınızı firmamız bulunduğunuz yerden taşınacağınız diğer yere göre ve binanınız yükseklik durumu ve de son olarak eşyanızın boyutlarına göre fiyat belirlenmektedir.

Firmamız Ceylan group şehirler arası asansörlü işten işe nakliyat kurulduğu günden bu güne tüm müşterilerimizi taşımacılık konusunda memnun edebilmek adına tüm alt yapısını, elemanlarını ve kamyonlarını her geçen gün yenilemiş, asansörlü kamyonlarımızı da şirket envanterine katmıştır. Başta İstanbul olmak üzere birçok şehir ve ilçelerde nakliyat depo alanları oluşturmuştur.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize bir telefon ile ulaşmanız durumunda şehirler arası asansörlü işten işe nakliyat işleriniz en kalifiye kadro ve uygun nakliye kamyonlarımızla taşımasını en uygun fiyata taşımasını gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde yada anlaşma yapıldığında kendi firmamıza ait asansörlü nakliye kamyonumuzla eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden garantili ve sigortalı bir şekilde taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

Siz nakliye ve taşınma işlemi sürerken sadece şahsi eşyalarınız alıp evinize bize teslim ediyorsunuz. Biz anlaşma yaptığımız ve söz verdiğimiz aynı gün içerisinde şehirlerarası asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile yeni adresinize taşınmış olacak ve eşyalarınızı yeni evinizde sizin isteğiniz yere yerleştrilmiş olarak size teslim ediyoruz. Tüm sorumuluk firmamız ceylan grup şehirler arası asansörlü evden eve, işten işe nakliyat firmamıza aittir. Şehirlerarası asansörlü evden eve nakliyat sözleşmemizi karşılıklı imza altına alıyoruz.
Şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat öncesinde firmamız ceylan group sizlere özel olarak expertiz hizmeti sunacak ve taşımacılık için gerekli olan kamyon vinç ve personel hesaplanıp size en uygun fiyat en kaliteli hizmeti vereceğimeze dair söz veriyoruz.
Şehirlerarası nakliyat sözleşmesi firma yetkilimiz ile ev sahibi arasında imzalanacak ve taşıma gününde kendi personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı koruma altına almak üzere asansörlü nakliyat ve taşınma işleminizi başlatacaktır.
Tüm eşyalarınız çizlimeyecek, kırılmayacak ve lekelenmeyecek şeklide kaplanıp, paketlenip, kolilenip üzerlerine isim yazıldıktan sonra asansörlü nakliyat işine başlamaktayız.

En önemli ilkemiz asansörlü nakliyat yada mormal taşınma sürceinde tüm eşyalarınız koliler patpatlı poşetlerle kendi personelimiz tarafından sarılıp, paketlemesi yapılıp kolilere yerleştirilecektir.

Şehirler arası asansörlü işten işe nakliyat işlerinde başınız ağrımasın istiyorsanız Ceylan Group ailesi olarak size şehirlerarası asansörlü evden eve nakliyatın tüm kaliteli hizmetini sunmaya talipiz.

Misyonumuz kaliteli nakliyat, uygun fiyat, sözleşmeli ve kalifiye personeldir.

Ceylan group Ailesi olarak evinizi ister asansörlü ister klasik, tüm eşyalarınızı özenle taşımaya söz veriyoruz.

ceylannakliyat.com

 

CEYLAN GROUP ŞEHİRLER ARASI ASANSÖRLÜ İŞTEN İŞE NAKLİYATasansorlunakliyatistanbul@gmail.com - 0533 388 63 35 - 444 5 693 -
  • ASANSÖRLÜ
  • SİGORTALI
  • SÖZLEŞMELİ
  • ŞEHİRLERARASI

1 - asansörlü şehirler arası işten işe nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group evden eve nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

2 - sigortalı şehirler arası işten işe nakliyat ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 6335

3 - sözleşmeli şehirler arası işten işe nakliyat ve taşımacılık.

İstanbul Ceylan Group Evden Eve Nakliyat : 444 5 693 - 0533 3886335

4 - İstanbul şehirler arası evden eve - işten işe nakliye ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 6335