ŞEHİRLER ARASI EŞYA TAŞIMA

ŞEHİRLERARASI ASANSÖRLÜ EŞYA TAŞIMA

CEYLAN GROUP ŞEHİRLERARASI EŞYA TAŞIMA ve ASANSÖRLÜ NAKLİYAT.

şehirler arası asansörlü eşya taşıma istanbul.

ceylannakliyat.com

Şehirler arası asansörlü eşya taşıma ve nakliyat hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır. İstanbuldan, şehirler arası asansörlü nakliyat ve eşya taşıma ihtiyaçlarınızı firmamız bulunduğunuz yerden taşınacağınız diğer yere göre ve binanınız yükseklik durumu ve de eşyanızın boyutlarına göre fiyat belirlemektedir.

Firmamız CeylanGrup şehirler arası asansörlü nakliyat tüm müşterilerimizi taşımacılık konusunda memnun edebilmek adına tüm alt yapısını, elemanlarını ve kamyonlarını her geçen gün yenilemiş, asansörlü kamyonlarımızı da şirket envanterine katmıştır. Başta İstanbul olmak üzere birçok şehir ve ilçelerde nakliyat depo alanları oluşturmuştur.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize bir telefon ile ulaşmanız durumunda şehirler arası asansörlü nakliyat ve eşya taşıma işleriniz en kalifiye kadro ve uygun nakliye kamyonlarımızla taşımasını en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde yada anlaşma yapıldığında kendi firmamıza ait asansörlü nakliye kamyonumuzla eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden garantili ve sigortalı bir şekilde taşımasını sağlıyoruz.

Siz nakliye ve taşınma işlemi sürerken sadece şahsi eşyalarınız alıp evinize bize teslim ediyorsunuz.
Biz anlaşma yaptığımız ve söz verdiğimiz aynı gün içerisinde şehirlerarası asansörlü nakliyat ve eşya taşıma hizmetimiz ile yeni adresinize taşınmış olacak ve eşyalarınızı yeni evinizde sizin isteğiniz yere yerleştrilmiş olarak size teslim ediyoruz. Tüm sorumuluk firmamız ceylan grup şehirler arası asansörlü evden eve, işten işe nakliyat firmamıza aittir. Şehirlerarası asansörlü eşya taşıma sözleşmemizi karşılıklı imza altına alıyoruz.

Şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat öncesinde firmamız ceylan group sizlere özel olarak expertiz hizmeti sunacak ve taşımacılık için gerekli olan kamyon vinç ve personel hesaplanıp size en uygun fiyat en kaliteli hizmeti vereceğimeze dair söz veriyoruz.

Şehirlerarası nakliyat sözleşmesi firma yetkilimiz ile ev sahibi arasında imzalanacak ve taşıma gününde kendi personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı koruma altına almak üzere asansörlü nakliyat ve taşınma işleminizi başlatacaktır.
Tüm eşyalarınız çizlimeyecek, kırılmayacak ve lekelenmeyecek şeklide kaplanıp, paketlenip, kolilenip üzerlerine isim yazıldıktan sonra asansörlü nakliyat işine başlamaktayız.

En önemli ilkemiz asansörlü nakliyat yada mormal taşınma sürceinde tüm eşyalarınız koliler patpatlı poşetlerle kendi personelimiz tarafından sarılıp, paketlemesi yapılıp kolilere yerleştirilecektir.

Şehirler arası asansörlü işten işe nakliyat işlerinde başınız ağrımasın istiyorsanız Ceylan Group ailesi olarak size şehirlerarası asansörlü evden eve nakliyatın tüm kaliteli hizmetini sunmaya talipiz.

Misyonumuz kaliteli Eşya taşıma ve nakliyat, uygun fiyat, sözleşmeli ve kalifiye personel ile eşya taşıma.

Ceylan group Ailesi olarak evinizi ister asansörlü ister klasik, tüm eşyalarınızı özenle taşımaya söz veriyoruz.

Arayız sizinde eşyalarınızı şehirler arası yada şehir içi fark etmez istediğiniz yere istediğiniz tarihde garantli ve sigortalı olarak taşıyalım. 444 5 693 ofis telefonumuzda sizin şehirler arası nakliyat konusunda tüm soru görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

ceylannakliyat.com

 

CEYLAN GROUP ŞEHİRLER ARASI ASANSÖRLÜ EŞYA TAŞIMAasansorlunakliyatistanbul@gmail.com - 0533 388 63 35 - 444 5 693 -
  • ASANSÖRLÜ
  • SİGORTALI
  • SÖZLEŞMELİ
  • ŞEHİRLERARASI

1 - asansörlü şehirlerarası eşya taşıma.

ceylan group evden eve nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 63 35

2 - sigortalı şehirler arası eşya taşıma ve nakliyat.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 6335

3 - sözleşmeli şehirler arası eşya taşıma hizmetleri.

İstanbul Ceylan Group Evden Eve Nakliyat : 444 5 693 - 0533 3886335

4 - İstanbul şehirler arası evden eve - işten işe nakliye ve taşımacılık.

ceylan group nakliyat : 444 5 693 - 0533 388 6335