ŞEHiRLER ARASI BiNA NAKLiYAT

ŞEHİRLERARASI BİNA NAKLİYATI

CEYLAN GROUP ŞEHİRLERARASI BİNA NAKLİYESİ ve ASANSÖRLÜ NAKLİYAT.

şehirler arası komple bina nakliyatı istanbul.

ceylannakliyat.com

Firmamız şehirler arası bina nakliyatı öncesinde, evinizde yada komple binadaki bulunan her şeyi öncelikle (A dan Z ye) paketleyip kaplamaktadır.

Size ait eşyalarınız (Koltuk, yatak, mobilya, beyaz eşya, elektrinik aletler, mutfak eşyaları, dijital aletler, piyano gitar yada benzeri diğer müzik aletleri gibi eşyalar) için sonra naylonlu patpat baloncuklu malzemeyle ambalajlanıp kaplanır. Mobilyalarınız kendi personeleimiz tarafından sökülüp köşelerine köşebent gelecek şekilde üzerine naylon malzemeyle sarılıp kaplanılır. Ev yada binanın herhangibir yerinde kırılacaklar için, kolilere dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi yapılmaktadır. Katlanabilinen giysileriniz için sıfır kullanılmamış karton kolilerimiz mevcutdur. Askılık elbiseleriniz için özel dizayn edilmiş portatif elbise dolaplarımıza ütüsü bozulmayacak şekilde yerleştirilir.

Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat da eşyalarınız binanın uygun balkonlarından alınarak direk nakliye kamyonumuzun içine yerleştrilir. Dönüşde de gene aynı yolla balkondan yada pencereden (bunu uzman personelimiz belirlemektedir) evinizin içerisine taşıması yapılır.

Ceylan grup Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık İşlerinizde Yılların Vermiş Olduğu Deneyim ile Müşterilerimize kendi ekibimiz tarafından profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.

Asansörsüz Taşımalarda Eşyalarınız Bina İçerisindeki Merdivenleri Kullanarak çizilmeden kırılmadan dikkatli bir şekilde garantili ve sigortalı olarak da taşımasını yapıyoruz. Eşyalarınız Yüksek Katlara Taşınma Sırasında hiç Hasar yada zarar görmeyeciğ garantisini sigortlayla garanti altına almaktayız.

Yüksek Katlara Taşıma İşlemi asansörlü vinçimiz sayesinde çok daha kısa bir sürede nakliyesini yapmaktayız. Şehirlerarası Nakliyeniz Daha kısa Sürmektedir ve Apartman Sakinlerinizde en ufak bir Rahatsızlık vermeden şehirlerarası nakliye işini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Ceylan grup firmamıza ait asansörlü kamyonumuz 16. Kata Kadar Çıkabilen, Kurmalı ve Hidrolik Olarak çalışmaktadır.

Tüm Şehirlerarası nakliye ve taşıma işlerimiz garantili ve sigortalıdır. Tüm eşyalarınıza sıfır zarar mantığıyla yeni evinize taşımaya söz veriyoruz.

Şehirler arası sigortalı nakliye hizmetlerimiz İstanbuldan, şehirler arası nakliye ve eşya taşıma ihtiyaçlarınızı firmamız bulunduğunuz yerden taşınacağınız diğer yere göre ve binanınız yükseklik durumu ve de eşyanızın boyutlarına göre fiyat belirleyerek taşınmaktadır.

Firmamız Ceylan Grup Şehirler Arası Nakliye tüm müşterilerimizi taşımacılık konusunda memnun edebilcek alt yapıya, teknik personele ve uygun kamyon yada nakliye vinçine sahiptir.

Başta İstanbul olmak üzere birçok şehir ve ilçelerde nakliyat depo alanlarımız vardır. Dilerseniz eşyalarınızı istediğiniz süre kadar nakliyat depolarımızda çok uygunbir maliyelet karşılığında haftalık yada aylık olarak saklayabilir ve garantili olarak depolayabiliriz. Gene sizin isteğiniz bir zamanda yeni yerinizi söz verdiğimiz tarihde ister asansörlü ister klasik taşıma yada şehirler arası hiç faketmez nakiyesini yapıyoruz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize bir telefon ile ulaşmanız durumunda (444 5693) yada (0533 388 63 35) şehirler arası nakliyat ve evden eve eşya nakliye işleriniz en kalifiye kadro ve uygun nakliye kamyonlarımızla taşımasını, en uygun fiyata gerçekleştirebiliriz.

Gerektiğinde yada anlaşma yapıldığında kendi firmamıza ait asansörlü nakliye kamyonumuzla eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden garantili ve sigortalı bir şekilde nakliyat ve taşınmasını gerçekleştirebiliriz.

Siz nakliyat ve taşınma işlemi sürerken sadece şahsi eşyalarınız alıp evinize bize teslim edersiniz.
Biz anlaşma yaptığımız aynı gün içerisinde şehirlerarası nakliyat ve taşımacılık hizmetimiz ile yeni adresinize taşınmış olacak ve eşyalarınızı yeni evinizde sizin isteğiniz yere yerleştrilmiş olarak size teslim ediyoruz. Tüm sorumuluk firmamız Ceylan Grup Sehirler arasi, asansörlü, evden eve nakliye firmamıza aittir.

Şehirlerarası sigortalı nakliye sözleşmemizi karşılıklı imza altına alıp müşterimizin tüm sorumluluğunu ortadan kaldırmış oluyoruz. 444 5 693 güvenli şehirlerarası nakliyatın tek adresi.

Şehirlerarası nakliye sözleşmesi firma yetkilimiz ile ev sahibi arasında imzalanacak ve taşınma gününde kendi personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı koruma altına almak üzere asansörlü nakliyat yada klasik nakliye işleminizi başlatacaktır.
Tüm eşyalarınız çizlimeyecek, kırılmayacak ve lekelenmeyecek şeklide kaplanıp, paketlenip, kolilenip üzerlerine isim yazıldıktan sonra şehirler arası nakliye işine başlamaktayız.

En önemli ilkemiz parça eşya taşıma ve asansörlü sigortalı nakliye yada mormal taşınma (klasik nakliye) sürecinde tüm eşyalarınız patpatlı poşetlerle kendi personelimiz tarafından sarılıp, paketlemesi yapılıp kolilere yerleştirilecektir.

Şehirler arası sigortalı nakliye işlerinde başınız ağrımasın istiyorsanız CeylanGroup ailesi olarak size şehirlerarası asansörlü evden eve nakliye yada kalsik nakliye'nin tüm kaliteli hizmetini sunmaya, tüm ekibimizle hazırız.

Even eve nakliyat da uygun nakliye fiyatı, sözleşmeli ve kalifiye personel ile şehirler arası nakliye gerçekleştirmekteyiz.

CeylanGroup Ailesi olarak evinizi ister asansörlü ister klasik, ister tek bir parça, tüm eşyalarınızı garantili taşımasını başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Arayın sizinde eşyalarınızı sigortalı şehirler arası yada sigortalı şehir içi fark etmez istediğiniz yere istediğiniz tarihde garantli olarak taşıyalım. 444 5 693 çağrı merkezimizde sizin sehirler arası nakliye konusunda tüm soru görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız.

ceylannakliyat.com

 

CEYLAN GROUP ŞEHİRLER ARASI NAKLİYATasansorlunakliyatistanbul@gmail.com - 0533 388 63 35 - 444 5 693 -
  • ASANSÖRLÜ
  • SİGORTALI
  • SÖZLEŞMELİ
  • ŞEHİRLERARASI

1 - asansörlü şehirlerarası bina nakliyesi.

ceylan evden eve nakliyat çağrı merkezi: 444 5 693 - 0533 388 63 35

2 - sigortalı şehirler arası bina nakliyatı.

ceylan nakliyat çağrı merkezi : 444 5 693 - 0533 388 6335

3 - sözleşmeli şehirlerarası nakliye hizmetleri.

İstanbul Ceylan Evden Eve Nakliyat : 444 5 693 - 0533 3886335

4 - İstanbul şehirler arası Komple Bina yada plaza nakliyatı.

ceylan nakliyat ofis: 444 5 693 - 0533 388 6335