01)asansorlüevtaşima 02) asansorluişyeritaşıma 03)ofistaşıma 04)villa taşıma 05)eşya taşıma 06) şehir içi asansörlü nakliye 07)şehir dışı asansörlü nakliye 08)şehirlerarası asansörlü nakliye

ceylan grup nakliyat ve taşımacılık

ASANSÖRLÜ VİLLA TAŞIMA

Asansörlü villa yada lüks konut nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız hasarsız olarak taşımaktayız. Eşyalarınız taşınmadan önce plastikl patpatlı poşetlerimizle sarıp bantlayıp köşelerine sert plastik köşebent taktıkdan sonra nakliyesine başlamaktayız. Modern asansörlü nakliyat kamyonlarımızla bulunduğunuz konumun merdiven ve normal asansör ile taşınmasının riskli olduğu durumlarda bu hizmeti veriyoruz. Asansörlü nakliyat çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Normal taşıma işleminden yarı yarıya gibi bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Eşyalarınızın alınacağı mevcut evinizin ve taşınacağınız yeni evin cephe şartlarının uygun olması durumunda evinizi asansörlü nakliyat araçalarımızla daha hızlı bir şekilde sigortalı ve garantili taşımaktayız.

asansörlü nakliyat ve taşıma

  • Şehir içi asansörlü nakliyat
  • şehirler arası asansörlü nakliyat
  • evden eve asansörlü nakliyat
  • İstanbul asansörlü nakliyat
  • Asansörlü Parça eşya taşıma
  • Asnsörlü parça eşya nakliyatı

ASANSÖRLÜ VİLLA TAŞIMA İSTANBUL

Asansörlü yada normal nakliyat ve taşımacılık işlerinizde bizi tercih ettiğinizde firmamız tüm yükü ve sorumluluğu üstlenmesi, sizin ise sırf taşınma işlemleri sonrasında, eşyaların yerleştirileceği yeri gösterme yardımı ile bu hizmetin keyfini sürmeniz bizim işimizin profesyonelliğdir. Villa lüks konut yada ofis taşıma ve sonrasında nakliyatını sorunsuz gerçekleştrime bizim için artık profesyonel bir işdir. Yılların verdiği deneyimlerimiz ve taşıma konusunda kalifiye olmuş çalışma ekibimizle, tüm eşyalarınız en ufak dahi bir zarar görmeden yeni ev iş villa yada konutunuza nakliyesini gerçekleştrimekteyiz.

En uygun fiyata en kaliyeli, güvenilir, ekonomik ve tecrübeli bir şirket tercih etmek istiyorsanız bizi 444 5 693 nolu ofis telefonumuzdan arayabilrisiniz. Tüm değerli müşterilerimizin NAKLİYAT hakkındaki soru, görüş, bilgi ve önerilerini memnuniyetle bekliyor olacağız. Firmamız güvenilir referansları ve eşyalarınıza sunmuş bulunduğu sigortalama işlemleri ile sizlere İstanbul'dan başka bir şehire yada herhangibir ilçeye taşınırken her konu ile ilgili destek olmaktadır. Şehirler arası nakliyat işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız tüm nakliyat ve taşıma işi alanında uzman ve 18 yıllık tecrübemizle Ceylan Grup Nakliyat' a güvenle eşyalarınızı teslim edebilirsiniz


ceylan group nakliyat

 

EV TAŞIMA PARÇA EŞYA TAŞIMA OFİS EŞYASI TAŞIMA


ASANSÖRLÜ NAKLİYAT ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT


(asansörlü nakliyat)

Şehirlerarası eşya taşımacılığının yoğun olduğu bu günlerde, bazı sorunlar ile karşı karşıya kalınmaktadır. Hava koşullarının kötü olması, bina yüksdeliği ve bina merdiven çok dar olması vesair, birçok aksilik yaşanmaktadır. Yaşanan aksilikler ise genellikle müşterilerin memnuniyet oranlarını düşürmektedir. Özellikle şehirlerarası eşya taşımacılığı yapılırken en önemli nokta, güvenli eşya taşımacılığın yapılmasıdır. Her iki taraf içinde güven duygusu sağlandıktan sonra profesyonel bir şekilde eşya taşımacılığı yapmaktayız. Eşya taşımacılığın en yoğun yaşandığı bu dönemde, gün yüzüne çıkan sorunlar ile bizler de daha önceleri karşılaşmaktaydık. Yapmış olduğumuz detaylı sektör analizinden sonra ise, yeni gelişmeleri de gün yüzüne çıkardık. Yeni gelişmelerin başında ise, sigorta kavramı yer almaktadır. Asansörlü sigortalı işyeri nakliyatı konusunda uzman firma olarak siz müşterilrimzize hizmet vermekteyiz.
ceylan group 0533 388 6335 - 444 5 693

(asansörlü nakliyat istanbul)

Şirketimizin İstanbul'daki diğer nakliyatcılardan farkı da yüksek katlı binalarda eşya taşınırken, bina asansörünün kullanılamaması durumlarında dışarıdan asansörlü kamyonlarımızla eşyalarınızın zarar görmeden kendi personelimiz ile sigortalı olarak taşımaktayız. Tüm İstanbul ilçelerine aynı gün Asansörlü İşyeri Nakliyat hizmeti sunmaktayız. Asansörlü kamyonumuz sayesinde müşterilerimize ekonomik, hızlı, güvenli, sigortalı, garantili bir taşıma hizmeti sunuyoruz. İstanbul Ceylan Group Asansörlü Nakliyat Firmammızı terci ettiğinizde, asansörlü taşıma işlemi ile eşyalarınızın zarar görme riski sıfırdır.


ceylan group 0533 388 6335 - 444 5 693

asansörlü villa eşyası taşıma

Asansörlü kamyonlarımızla eşyalarınıza hiz zarar vermeden,eşyalarınızı paketleyip poşetleyip nakliyatını gerçekleştiryoruz. CEYLAN GRUP AİLESİ olarak tüm işimizi . Titizlikle garantili ve sigortalı ZAHMETSİZCE sizin yerinize biz çözüme ulaştırıyoruz.

asansörlü villa eşyası taşıma istanbul

1Tüm istanbul ilçelerine aynı gün asansörlü ofis taşıma hizmetleri.

2Tüm istanbul lokasyonuna aynı gün parça eşya taşıma hizmetleri.


GARANTİLİ, SÖZLEŞMELİ OFİS EŞYASI TAŞIMA

  • Türkiye’nin dört bir yanından, İstanbul tüm şehirlerine yıllardır verdiğimiz nakliyat hizmetini şimdi asansörlü nakliyat ile devam etmektiz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat işini daima öncülüğümüzü koruyarak kaliteli hizmet ağımızı güçlendirmeye devam etmekteyiz. Sadece ev eşyaları taşımacılığında değil, ofis ve büro eşyalarında size son derece kaliteli, özenli bir nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Firmamız Ceylan Group İşyeri Nakliyatı sosyal sorumluluk anlamında Milli Eğitim projelerinde görev alarak köy ve ilçelere bilgisayardan okul ihtiyaçlarına kadar tüm taşımacılık işlerinde sorumluluk almış olup, vatandaşlarımızı memnun etmek için üzreine düşen vazifeden hiç bir zaman geri kalmamıştır. Ceylan grup Asansörlü ev -iş nakliyatı için akşam saat 21:00'a kadar 0533 388 6335 nolu telefonumzdan nakliyat ile ilgili bilgi albalirisiniz.

  • Son yıllarda giderek gelişen teknoloji ve kent yerleşimi ile birlikte eski binaların kentsel dönüşümle yıkılarak, yerine lüks apartmanların yapılması devam etmektedir. Çağımıza uygun projeler olarak gösterilen lüks dairelere taşınmak ise en az yeni bir ev almak kadar zorlu bir süreçden geçiyor. Öyle ki ev alma hayalleri bile kurarken insanların aklında ‘bu eşyalar nasıl taşınacak, ya kırılıp çizilirse’ düşünceleri bitmek bilmiyor. Ceylan Grup Nakliyat olarak biz size bu taşınma sorunlarınızdan kurtulmanızda, aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan yardımcı oluyoruz. Siz sadece şahsi eşyalarınızı alıp evinizi bize teslim ediyorsunuz, biz eşyalarınızı kendi personelimle sarıp poşetleuip kırılmaz ve çizilemez hale geldikten sonra binanın durumua göre asaönrlü nakliyat araçlarımızlaa sigortalı olarak taşımaktayız. Yeni evinizde aynı şekilde sizin istediğinzi yerlere taşıyıp kurulum montajı da firmamız yapmaktadır. Siz sadece biz izleyin yeter Şirket politikası olarak kalite ve güveni maksimum düzeyde sağlamak ve sizi memnun etmek ilk sırada gelen anlayışımızdır. Evden Eve Nakliyat dendiği zaman şüphe duyulan, tecrübesiz ve maddi planlamayı düşünen şirketlerin aksine, en ince detaya kadar sizin memnuniyetinizi düşünen Ceylan Group Nakliyat ailesi olarak, uzman kadromuz ile birlikte 32 yıldır güven ve kalite ile bu işte ilerlemekteyiz. Dilerseniz ofis telefonumuzdan da mesai saatlerinde nakliyat ile ilgili sorularınızı yöneltebilrisiniz. Ofis telefonumuz 444 5 693 Ceylan Group Şehir içi - şehirler arası Asansörlü evden eve - işten işe nakliyat 444 5 693

EVDEN EVE NAKLİYAT - İŞTEN İŞE NAKLİYAT - ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

CEYLAN GRUP NAKLİYAT - ASANSÖRLÜ EV TAŞIMA - ASANSÖRLÜ OFİS TAŞIMA - ASANSÖRLÜ PARÇA EŞYA TAŞIMA 444 5 693 - hemen nakliyat fiyatı isteyin 0533 388 6335-asansorlunakliyatistanbul@gmail.com